Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://lipowa.nieruchomosci-online.pl/zacisze-lipowa.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://www.nieruchomosci-online.pl/i42825.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://lipowa.nieruchomosci-online.pl/zacisze-lipowa.html
https://lipowa.nieruchomosci-online.pl/zacisze-lipowa.html
https://www.nieruchomosci-online.pl/i42825.html

Termin realizacji
marzec 2026
Ceny
od 6 762 zł/m²
Metraże
od 66,55 do 78,69 m²
Liczba pokoi
od 3 do 4
Miejsca postojowe
naziemne

Termin realizacji

marzec 2026

Ceny

od 6 762 zł/m²

Metraże

od 66,55 do 78,69 m²

Liczba pokoi

od 3 do 4

Miejsca postojowe

naziemne

3 pokoje

od 450 000 zł

4 pokoje

od 535 000 zł

Inwestycja realizowana przez:

Zacisze Lipowa Sp. z o.o.

Biuro Sprzedaży

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

MieszkanieA2 78,69 m² 6 798,83 zł/m² parter/2 4 535 000 zł
Mieszkanie
535 000 zł 78,69 m²
6 798,83 zł/m² 4 pok.
A2

MieszkanieB2 78,69 m² 6 798,83 zł/m² parter/2 4 535 000 zł
Mieszkanie
535 000 zł 78,69 m²
6 798,83 zł/m² 4 pok.
B2

MieszkanieC2 78,69 m² 6 798,83 zł/m² parter/2 4 535 000 zł
Mieszkanie
535 000 zł 78,69 m²
6 798,83 zł/m² 4 pok.
C2

MieszkanieD2 78,69 m² 6 798,83 zł/m² parter/2 4 535 000 zł
Mieszkanie
535 000 zł 78,69 m²
6 798,83 zł/m² 4 pok.
D2

MieszkanieI1 66,55 m² 6 761,83 zł/m² parter/2 3 450 000 zł
Mieszkanie
450 000 zł 66,55 m²
6 761,83 zł/m² 3 pok.
I1

MieszkanieI2 66,55 m² 7 888,81 zł/m² parter/2 3 525 000 zł
Mieszkanie
525 000 zł 66,55 m²
7 888,81 zł/m² 3 pok.
I2

MieszkanieH2 66,55 m² 7 888,81 zł/m² parter/2 3 525 000 zł
Mieszkanie
525 000 zł 66,55 m²
7 888,81 zł/m² 3 pok.
H2

MieszkanieG2 66,55 m² 7 888,81 zł/m² parter/2 3 525 000 zł
Mieszkanie
525 000 zł 66,55 m²
7 888,81 zł/m² 3 pok.
G2

MieszkanieD1 78,69 m² 7 879,02 zł/m² parter/2 4 620 000 zł
Mieszkanie
620 000 zł 78,69 m²
7 879,02 zł/m² 4 pok.
D1

MieszkanieC1 78,69 m² 7 879,02 zł/m² parter/2 4 620 000 zł
Mieszkanie
620 000 zł 78,69 m²
7 879,02 zł/m² 4 pok.
C1

Inwestycja realizowana przez:

Zacisze Lipowa Sp. z o.o.

Biuro Sprzedaży

535 928...

535 928 181

Wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zamknij